Porsche Cayenne Platinum Edition

Porsche Cayenne Platinum Edition

Porsche, SUV model ailesi, Cayenne için özel Platinum Edition serisinin tanıtımını yaptı. Porsche Cayenne Platinum Edition sahip olduğu ekstra donanımların yanında saten platin boya kaplamalı özel tasarım elemanları ile dikkat çekiyor.
Porsche SUV model ailesi Cayenne, özel bir seri olan Platinum Edition kavuşuyor.

Cayenne Platinum Edition’a adını veren özellik, birçok ayrıntıda dikkat çekiyor; ön hava girişindeki çıtalar, LED arka far şeridine entegre edilmiş Porsche yazısı, arkadaki model ismi ve yalnızca bu seriye özel saten platin boya ile kaplanmış standart 21 inç RS Spyder Design jantları var.
Spor egzoz uçları ve siyah yan cam çıtaları da bu özel serinin sportif görünümünü daha da çarpıcı hale getiriyor. Beyaz ve siyah gibi opak renklerin yanında, Jet Siyahı, Carrara Beyazı, Mahogany, Ay Işığı Mavisi gibi metalik renkler ve Tebeşir özel renk seçenekleri de sunuluyor.

Aracın iç mekanında kullanıcıları, ‘Platinum Edition’ logolu alüminyum kapı kolları karşılıyor. Tebeşir emniyet kemerleri, alüminyum-gümüş renkli kaplamalar iç mekana özel bir hava katıyor.
Cayenne Platinum Edition modelinin iç tasarımında ayrıca Porsche Dinamik Aydınlatma Sistemi (PDLS), panoramik tavan sistemi ve karartılmış cam, Bose® ses sistemi, ortam aydınlatması, sekiz yönlü deri spor koltuklar, ön ve arka koltuk başlıklarındaki Porsche arması ve gösterge panelindeki analog saat gibi ayrıntılar dikkat çekiyor.
Porsche Satış ve Pazarlama Müdürü Selim Eskinazi, “Cayenne Platinum Edition modellerini Mayıs ayında Porsche Merkezleri’mizde satışa sunmayı planlıyoruz. Bu özel seri Cayenne, Cayenne E-Hibrid, Cayenne S modelleri ve bu modellerin Coupe versiyonları ile mevcut olacak.” ifadelerini kullandı ve bilgi verdi.

Bir Cevap Yazın