Kurşun Geçirmez Zırhlı iPhone Tanıtıldı

Kurşun Geçirmez Zırhlı iPhone Tanıtıldı

iPhone modellerine ultra lüks tasarımlar tanıtan Caviar firmasının, son ürünü kurşun geçirmez zırhlı iPhone 13 Pro serisi oldu.

Caviar şirketinin, iPhone 13 Pro serisi tabanlı Stealth 2.0 versiyonu kurşun geçirmezlik özelliği ile dikkatleri üstüne topladı. Bununla beraber, gizliliği artırmak amacı ile arka kameraların da önünü kapattı. Caviar, geçen Aralık ayında piyasaya çıkan iPhone 12 Pro Stealth‘ın bir devamını piyasaya çıkarmış oldu.

Bu noktada Stealth 2.0, iPhone 13 Pro Max için de mevcut duruma geldi. Stealth 2.0 versiyonu da selefi gibi arka kameralardan mahrum kaldı. Bakıldığında Caviar, burada sözde bir gizlilik koruması sunması hedefleniyor. Bununla da kalmayıp marka, Stealth 2.0 ile ön kamerayı da etkisiz hale getirerek, Face ID‘nin işlevini sonlandırdı.

Kurşun Geçirmez iphone 13 Pro Fiyatları

Caviar, şu anlık yalnızca 99 adet Stealth 2.0 üretmeyi hedefliyor. Şu anda marka, 128 GB depolama alanına sahip iPhone 13 Pro serisi için 6.370 dolar ücret alıyor. iPhone 13 Pro Max‘in 1 TB serisinde ise maliyet 7.980 dolara kadar çıkıyor. Ürün dünya çapında satışa açık durumda fakat gümrük maliyetlerini ve vergilerini ödemeniz gerekiyor.

Bir Cevap Yazın