BMW'den Tek Tuşla Araç Rengini Değiştiren Teknoloji

BMW’den Tek Tuşla Araç Rengini Değiştiren Teknoloji

BMW, tek tuşa basarak otomobilin renginin değiştirilmesini sağlayan yeni teknolojisini CES 2022 fuarında herkese tanıtıma çıkaracak.
2020’de koronavirüs sebebi ile iptal edilmiş olan Tüketici Elektroniği Fuarı (CES), bu sene kısıtlamalar sebebi ile internet üzerinden yapılmıştı.
2022 senesinde tekrar yüz yüze gerçekleştirilmesi planlanmakta olan Tüketici Elektroniği Fuarı, 5-8 Ocak 2022 tarihinde, ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek.
159 ülkeden 1900’dan fazla firmanın katılım sağlayacağı fuarda BMW, Daimler (Mercedes-Benz) Hyundai, GM ve Stellantis gibi markaların yanında; Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) da olacak.

BMW Araç Rengi Değiştirme Teknolojisini Tanıtacak

BMW, otomobilin gövde renginin tek bir tuşa basarak değişmesine olanak sağlayan bir teknolojiyi CES 2022’de tanıtıma çıkaracak.
Sistemin nasıl çalıştığı daha belli olmasa da, bu teknolojinin oldukça heyecan verici olduğunu belirtebiliriz.
Fuarda görücüye çıkacak BMW iX M60 ise iX xDrive50’yi temel olarak alacak. Aynı batarya paketi (111.5 kWsa) ve çift motor konfigürasyonuna sahip olması tahmin edilen otomobil, güç özellikleri bakımından daha fazlasını sunacak.
Bunların yanı sıra, iX M60’ın ise 600 beygirin üzerine çıkacağı söyleniyor. Aracın daha agresif bir tasarım, yeni jant seçenekleri ve kabinde ufak güncellemeler ile geleceğini aktarabiliriz.
BMW’nin yeni otomobillerine ve renk değiştirme teknolojisine ait tüm ayrıntılar, 5 Ocak’ta başlayacak Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES 2022) görücüye çıkacak.

Bir Cevap Yazın