Tesla'nın Otomobili Suyun İçinde Şov Yaptı

Tesla’nın Otomobili Suyun İçinde Şov Yaptı

Ortada dolanan bir video herkesi şaşkına çevirdi. Dünyanın en beğeni toplayan elektrikli araç modelleri içerisinde bulunan Tesla Model 3 ile suyun içinde farklı bir gösteri gerçekleştirdi.
Bir Tesla kullanıcısı kırmızı renkli Model 3 aracı ile sürüşe başladı. Kimse onun suya gireceğini tahmin etmedi. Wu Wa isimli bir YouTube kanalında paylaşılmış olan görüntüler herkesi çok şaşırttı.
Bir Tesla sürücüsünün otomobilini suyun derinliklerine doğru sürmesi ile beraber herkes ilk başta ne olduğunu anlamadı. Fakat beklenmedik bir şekilde araç suyun içerisinde hızlıca dönüş hareketleri yaptı. İşi şova çeviren bu Tesla sürücüsü ile ilgili çok fazla iddia öne sürüldü.

Su İçerisinde Neredeyse Kayboldu

Ciddi anlamda dikkat çekmeyi başaran kırmızı renkli Tesla Model 3, suda son derece rahat hareket etti. Ayrıca otomobil neredeyse tamamen suyun içerisinde kaldı. Hatta bir ara bu otomobilin kendisi bile su sebebi ile görülmedi.
Bu araç ile alakalı videoya baktığımızda su macerasının son derece keyifli ve güzel göründüğü söylenebilir. Paylaşım yapan kişinin bir Tesla çalışanı mı yoksa Tesla araçlarına hayranlık duyan birisi mi olduğu da merak edilenler arasında yerini aldı. Bazıları onun bir Tesla çalışanı olduğunu ve böyle bir şey yapması için markanın kendisinden ricada bulunduğu iddiasını öne sürdü.
Tesla aracı suyun içinde şov yaparken etraftakiler ise yapılan şovdan son derece memnundu.

Tesla’nın elektrikli araçları dünya çapında en çok beğenilmekte olan araçlar arasında yer alıyor. Ayrıca Tesla araçları güvenlik konusundada tam not alıyor.

Bir Cevap Yazın