Sıfır Araç Almak İsteyen Kişilere TEB’den 0.69 Taşıt Kredisi !

Sıfır Araç Almak İsteyen Kişilere TEB’den 0.69 Taşıt Kredisi !

Araç fiyatlarının düşüşe geçmesi ile beraber bu düşüşten yararlanmak isteyen kişilere TEB Ocak 2021 araç kredisi kampanyası ile 0.69 taşıt kredisi desteği müjdesini verdi. Sıfır araç almak isteyen ve kredi desteğine ihtiyaç duyan kişilere sunulan 12 ay vadeli faizsiz taşıt kredisi fırsatı ve 0.69 araç kredi kampanyası hakkında ki bütün detaylar burada!

Araba firmaları, güçlü ve fırsatlarla dolu seçenekleri olan kampanyalarıyla 2021 yılına hızlı ve bir o kadar da etkili bir giriş yaptı.Bir çok imkanı sunan araba firmaları ve markaları faizsiz araç kredisi desteği, fiyatlarda ciddi indirimlerin yanı sıra düşük faizli kredi desteği de sağlıyor.Ocak kampanyaları ile araç sahibi olmak isteyen kişilere, otomobil markalarının bazılarında 37 bin liraya varan indirim fırsatları sunulurken, bir çok markada faizsiz ve düşük faizli taşıt kredisi  desteği ile araba almak isteyen kişileri sevindirdi.

OPEL OCAK 2021 KAMPANYASI İLE SIFIR FAİZ ve TEB ÜZERİNDEN 0.69 FAZİLE ARAÇ KREDİSİ DESTEĞİ SAĞLAYACAĞINI AÇIKLADI!

Opel ile Türkiye Ekonomi Bankası arasında yapılan anlaşma doğrultusunda sıfır araç sahibi olmak isteyen kişiler için sunulan fırsat ile sıfır araç modellerinde yüzde 0.69 faizle taşıt kredisi desteği sunulacak.Araç sahibi olmak isteyen kişilere 12 ay vadeli taşıt kredisi kullanmaları durumunda faizsiz kredi desteği sağlanırken daha uzun vadede kredi paketi düşünen kişilere ise çok düşük bir faiz fırsatıyla 0.69 faizle kredi desteği sağlanacak.

2021 yılı Ocak ayı için geçerli olan bu kampanyada araba sahibi olmak isteyen kişilere 200 bin liraya varan taşıt kredisi desteği verileceği açıklandı.Bu büyük fırsatlarla dolu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere ödemesiz kredi, esnek ödemeli kredi, ara ödemeli kredi, standart kredi olmak üzere 4 farklı kategoriyle kredi paketi seçeceği sunulacak.Hızlı bir şekilde ilerleyen kredi onay süreci ile çok hızlı bir şekilde krediyi kullanma fırsatı sunan Opel 60 ay vadeli araç kredisi paketinin yanında ödeme tarihini seçme fırsatını da kişilere sunulacak.

TEB 0.69 ARAÇ KREDİSİ KAMPANYASI HANGİ ARAÇLAR İÇİN GEÇERLİ?

Opel PSA Finans Avantajları kapsamında 2021 yılı Ocak ayının sonuna kadar Opel yetkili satıcılarında Kredi Koruma Sigortasına sahip olan tüzel ve gerçek kişilere ay bazında 0.69 kampanya faiz fırsatı sunulacak.Perakende kanalından yapılacak araç alımlarının bahsedildiği işlemlerde 150 bin liraya kadar 24 ay vadeli PSA Finans Kredililerinde 0.69 kredi imkanı sunulacak.

Düzenlenen bu büyük kampanyadan yararlanmak, araba sahibi olmak isteyen kişiler Opel Yeni İnsignia 2021 modeli,Opel GRANDLAND X 2021 modeli, Opel Corsa 2021 modeli, Opel Yeni Crossland 2021 modeli, Opel Astra HB 2021 modeli, Opel Combo 2021 modeli için geçerli olacak. TEB araç kredisi kampanyası başvuruları Opel yetkili satıcıları üzerinden gerçekleştirilecek. Kampanya başvuruları sadece belirlenen bazı modellerde 24 ay vade seçeneğiyle geçerli olacak. Bu kampanya ticari araç modellerinde ise 12 ay vade ile sınırlı olmak üzere faizsiz taşıt kredisi desteği verilecek. 

Bir Cevap Yazın