Güvenilir Gayrimenkul Güvenilir mi? Nasıl ev sahibi yapar, Şikayet ve Yorumları Neler?

Güvenilir Gayrimenkul ve Müteahhitliği çalışma şeklini, şikayetlerini ve yorumlarını sizler için araştırdık. Güvenilir Gayrimenkul merkezi Alanya da olan kendi geliştirdiği yöntem ile sizleri ev ve kazanç sahibi yaptığını belirten firmadır. Diğer firmaların aksine şube kurmanın israf olduğunu savunmaktadır. “Bizde israf yok, kazanç var” sloganı ile tek merkezden çalışmalarına devam etmektedir. Herkes memnun mu, şikayeti olanlar var mı, sizler için araştırdık ve yorumlara açtık.

Güvenilir Gayrimenkul İle Nasıl Ev ve Kazanç Sahibi Olunur?

Güvenilir Gayrimenkul sizlere ticaret yapmak sureti ile elde edilen kazanç ile ev sahibi yapmayı amaç edinmiştir. 25 yıllık bir tecrübe sahibi firma, müşterilerine kazancı ispatlanmış, güvenilir ve garantili ticaret imkanı sunar. İmarlı arsaların birleşerek alınmasını sağlar. Bu şekilde alınan arsanın müteahhide kat karşılığı olarak verilip ev sahibi olunmasını garanti altına almaktadır. Bir diğer ticareti ise toprak halinde iken inşaat projelerinden daire alınıp, inşaat bitme seviyesine geldikten sonra dairelerin satılması işini yapar. Dairelerin alımı için müşterilerine hisseli girişim ve birleşme imkanı vermek sureti ile kazanç sağlar. Bir diğer çalışması ise avrupalı emeklilerin konakladığı ve daireyi alan yabancı yatırımcıların kâr ettiği Türkiyede başka hiç bir şirketin yapamadığı kazancı yüksek ticareti yapar. Güvenilir Gayrimenkul, yıllık olarak, yabancılara daire satışından en az yüzde 200 ve fazlasını kazandığını belirtmekte, iddia etmektedir. Bu şekilde kira garantili, yatırım amaçlı daire satışında, Türkiyede tek firma olduklarını belirtmektedirler.

Güvenilir Gayrimenkul Güvenilir mi? Yorumları Neler?

Güvenilir Gayrimenkul müşteri memnuniyetine fazlaca önem veren, uzun süredir hatasız çalışan bir firma olarak öne çıkmaktadır.

Güvenilir gayrimenkul Alanya Şikayet ve yorumları Güvenilir Gayrimenkul Güvenilir mi? Müteahhitlik Alanya Nasıl ev sahibi yapar, Şikayet ve Yorumları Neler? Yorumları Adres Telefon

Yaptığımız araştırmalarda ise herhangi bir olumsuz yoruma  rastlanmamıştır. Güvenilir Gayrimenkul ile ilgili yorumlarınızı sayfanın altına yazabilirsiniz. Olumlu veya olumsuz tüm yorumlarınız tarafsız olarak sayfamızda yayınlanacaktır.

 1. Güvenilir Gayrimenkul çalışanlarından Allah razı olsun. Bu zamanda insanlar birbirlerine nasıl oyun oynarım diye düşünürken onlar kardeşlerimize bankaya faize bulaşmadan nasıl para kazandırabiliriz peşindeler. Allah razı olsun. Kardeşlerimin bu güzel yatırım fırsatından istifade etmelerini isterim.

  1. Cemaat falan yok arkadaşım, dindar kişiler sadece, bilmeden konuşmayın, varsa bir hataları onu söyleyin.

   1. merhaba katilmayi dusunuyorum ama guvenemiyorum elimde 3 kurus var onuda kaptirma korkusu var siz taniyormusunuz bilgi verebilirmisiniz lutfen, tesekkurler.

   1. İnşallah. Sağolun yardımınız için…

   2. ALLAH(cc) HEPSİNDEN ‘DE RAZI OLSUN İNŞALLAH!!! böyle bir ekip yok güler yüzlü çözüme odaklı sadece sırf hal hatır sormak için bile arıyorlar bazen… bu devirde böyle bir şirket anlayışı başka yerde yook, 1.5 yıldır beraberiz getirilerim günü gününe yatıyor, hiç sıkıntısız, bende özel güvenlik görevlisiyim başta tereddütlerim fazlasıyla vardı ama verdiklerimi fazlasıyla aldım. Kiramı bile ödeyemiyorken bir zamanlar şu an fazlasıyla para kenara atıyor ve 6 ay içinde iki araç aldım sattım. GÜVENİLİR GAYRİMENKUL EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜRLER, DİYECEK SÖZ BULAMIYORUM Allah razı olsun.

  2. Gayrı menkulden çok ama çok memnunuz aiylece iyikide varsınız başta buket hanım olmak üzerek çok ama çok tesekur ederim sizler vağar oldukça bizlerde çok memmunuz sizlerden iyikide varsınız birimize bin katıyorsunuz herkese işinde başarılar dilerim sizinle iyiki tanışmışım gayri menkulde çalışan arkadaşlar Hepinize De tesekur ederim özellikle buket hanıma tesekur ederim

 2. Ya arkadaşım bırakın bu işleri ya güvenir gayrimenkul falan neymiş ya ben inanmam böyle şeylere.

   1. Ben katıldım çok memnunum sözlerinin arkasında bir şirket Güler yüzlü personel sürekli ilgileniyorlar katılmak isteyen varsa geç kalmasın…

 3. Güvenilir gayrimenkul ile üç yıl önce tanıştım, hala devam ediyorum ve gerçekten ne söz verdilerse yaptılar, Allah razı olsun.

   1. Allah razı olsun. İnşallah hersey yolunda gider…

 4. Önce arsa işine girdim, daha sonra diğer ticaretlerine de katıldım daire alım satım olayına, burada gerçekten sözünde duran bir şirket oldu, ayrılmak istedim paramı verdiler, ayrılırken belli olur şirketin durumu, güvenilir gayrimenkul kendini hiç bozmadı, tebrik ediyorum.

 5. En samimi arkadaşım beni üç ay engelledi, sonunda kendi kararımı verdim ve size yatırım yaptım. Güvenilir Gayrimenkul ile dairemi alacağım, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

  1. Merhaba Hakan bey bu şirkette daire alma işi nasıl oluyor aydınlatır misiniz

 6. Vallahi önce kendim girdim, sonra Altı ay sonra arkadaşımı getirdim, sağ olsunlar yüzümüz ak çıktı, biz devam ediyoruz gerçekten bu dönemde bu şirket gibilerini bulmak zor teşekkür ederim.

 7. Güvenilir gayrimenkulü çok araştırdım her yere baktım ancak gerçekten güvenilir buldum sonunda ben de bu aileye katıldım şu an çok mutluyum.

 8. Allah razı olsun sizden, sayenizde bu ticaret vesilesiyle kazancımıza ek gelir elde etmiş oluyoruz, size ne kadar teşekkür etsek azdır, inanın sizinle tanışmadan bir kaç gün evvel bu parayı nasıl değerlendireyim diye düşünürken, sizle tanıştık elhamdülillah Allah şirketimizin bereketini arttırsın, zararlardan muhafaza etsin, vatanımızı şer odaklardan muhafaza etsin..

 9. Arkadaşlar merhaba konunun dışında ama Aydın’da ev arıyorum bana bilgi verebilir misiniz e-posta adresimi yazıyorum mmehmett109@hotmail.com 2+1 olacak en fazla 80 bin tl verebilirim.

 10. Başta size inanmakta zorluk çektim, sabırla beni bilgilendirip bana zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Keşke daha önce yatırım yapsaydım diyorum, şimdi çok memnunum iyiki sizinle çalışıyorum.

 11. Çok araştırdım bir kusur bulamadım şimdilik bende bir miktar yatırımla deneyeceğim. Daha sonra ki davranış ve hizmetlerini deneyimleyip tekrar artırım yapacağım. İnsallah her şey böyle olumlu ve güzel devam eder.

 12. Başta bu ticarete ön yargılarla yaklaşsamda, şu an en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. 11 aydırgüvenilir gayrimenkul ailesine katıldım, bir kez olsun yanıltmadılar. Gerçekten Sağlam bir işleyişi ve her zaman iletişime geçebileceğiniz güçlü bir ekibi var. Güvenilir gayrimenkul ve bütün ekibine teşekkür ediyorum selamlar, saygılar..

 13. Selamunaleykum, yaklaşık i̇ki yıl görüşme yaptık, akabinde ben benimle gerçekten çok ilgilendiler, bu bana güven verdi yerlerine gittim gözümle gördüm şahit oldum. Allah razı olsun bir yıldır devam ediyorum. Üç yıl olmuş dile kolay, şirket sağlam olmasa bu kadar sürmez zaten 3 ay 6 ay sürer. Paramız helal bizim alınteri ile kazanıldı bir şey olmaz, bereket getirir ancak.

 14. Yatırım yaptık. 2 ay oldu. Şimdilik sorun yok. Öyle giderse Allah razı olsun…

 15. Bende güvenilir gayrimenkul calisanlariyla
  Tanışalı 2, 3 ay oldu gercekten her konuda sözünde durdular ALLAH razı olsun sevgiler saygılar tüm çalışanlara.

 16. Karar verme aşamasındayım umarım sıkıntı çıkmaz, bu devirde güven diye bir şey kalmadı ama insan güvenmek istiyor, güven kaybolduğu anda her şey kayboluyor.

  1. Gözü kapalı inanabilirsiniz.2 yıldır her sözlerini yerine getirdiler.

 17. Amasya’da yaşıyorum. Sigortalı işçiyim. Benim amcaoğlu Hasan Da… kendisi manav esnaf burada. Yatırım yaptım dedi. Önce kızdım kendisine hatta tartıştık. Bir sene kadar devam ettiğini ve memnun olduğunu gördüm. Merak edip sorular sordum yatırım yapanlarla görüştüm. Hiç bir olumsuz durum duymadım. En sonunda bende ikna oldum ve girdim. ilgili ve alakalı bütün arkadaşlar. 41 yaşında bana bu güveni tekrar hatırlattıkları için teşekkür ediyorum.

  1. Numaranizi yazabilirsiniz sizinle konuşmak isterim bende yatırım yapmayı düşünüyorum

 18. Temiz insanlar güvenilir. Ve candan davranıyorlar kendim onlara yüksek bir miktar yatırdım ve yerinde de gidip gördüm, hayatımda böyle değerli insani bir arada görmedim… Eğer ki kazanmak ister ve güven duyorsanız gönül rahatlığıyla yatırım yapabilirsiniz, bende uzun süre onlara yatırım yapmak istiyorum başındaki şef 4.4 lüktü elemanları ise hepsi bir birinden şekerdi oraya gidipte tanıyanlar zaten bu söylediklerini doğrulayacaklardır. Benim yaşadığım tecrübe şahsen budur gerisi sizlere kalmış saygılar.

  1. Gerçekten Çok titiz çalışıyorlar, 2 yıldır yatırımım devam ediyor 1 defa bile günü aksamadı.
   Herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım…

   1. Adım İsmet Aslan. Askeriyeden emekliyim. Merzifon’da yaşıyorum ve 4 evlat babasıyım. Emekli maaşım yeterli gelmiyordu. Üniversitede okuyan biri kız bir erkek iki evladım var. Onları iyi şartlarda okutmak her babanın vazifesi elbette. Bir süre bankalardan ve esnaflardan borç alarak idare ettim. Fakat ödemeleri çok ağırlaşmaya başladı. Bu durumu aileme de yansıtmamak için çok çabaladım. Bir gün esnaflarla otururken durdum bu şirketi. 52 yaşında saçlarımı ağartmış ve bu ülkeye 30 yıl emek veren biri olarak benimde rahat yaşamak hakkım diyorum her gün. Cesaret etmekte zorlandım ama önce düşük bir miktarla başladım. Sonra baktım ki her şey yolunda miktarı arttırdım. Gerçekten çok memnunum. Özellikle eşim bu durumu diğer aile dostlarımızla paylaşıyor ve yeni yatırım yapmak isteyen insanları yöneltiyoruz. Biz kazandık neden tüm insanlar nasiplenmesin. İş için değil bazen hatır için bile arıyorlar. Yükümü azalttılar Allah razı olsun.

 19. Güvenilir Gayrimenkulün çalışmalarını 1.5 yıl takip ettim. 9 aydır ödeme alıyorum. Ev kiramı bu şekilde karşıladım. Kendi evimi alıncaya kadar kira ödeme derdim kalmadı. En kısa zaman ziyarete gideceğiz ailecek. Başarılı bir şirket. Yolları açık olsun. Helal Kazanç İle Bizi Buluşturdu Allah Razı Olsun.

 20. Hem disiplinli hemde Sıcak kanlı bir şirket. Her ödememi danışmanım bir kez bile aksatmadan Bilgisini verdi uyanır uyanmaz ‘HESABINIZI KONTROL EDER MİSİNİZ‘ mesajı kadar güzel bir heyecan yok 😊👍

 21. Bir yıl önce bu ticarete girecektim arkdaşım caydırdı bana zaman kaybettirdi. Neyseki cesaretimi topladımda kazanç sahibi oldum. 6 aydır bir sıkıntı yaşamadık, sürekli irtibat halindeyiz. İnşallah hep böyle gider..

 22. Müşteri memnuniyetini benim için arşa çıkaran firma 😊 1 yıldır bu işe girdim ve düzenli kazanç sağlıyorum ve bu süreçte yaşam standardım yükseldi 👍🏻

  1. Inanıyorum bu tür cevablar sahte hesaplarla çalışanlar tarafında yazılıyor.bakin işlerine gelmeyen yorumu eklemiyorlar, biri bana emailini göndersin yazisalim bende inanmak istiyorum

   1. Nalan hanim bende 2 ay oldu gireli parayı sağlam yatiriyorlar. Arkadaşlar gerçekten kurumsal ve ciddi bir çalışma içindeler Allah razı olsun.

   2. İşlerine gelmeyen yorumu eklemiyolarsa sizin ki nasıl eklendi diye sorarlar 10.cu ayımdayım her ay 2500tl yatıyor hesabıma ve kimse kimseye zorla para kazan demiyor.Güvenlik görevlisiyim herşeyi inciğine cinciğine araştırdım. Yapacagınız tek şey başka şikayet yorumlarına da bakıp araştırmak bir tane bulamazsınız çünkü şirket ödüyor.Bence de inanılmaz ama bir şekilde yapıyor ister inanıp yatırım yapın ister inanmayın bu burda ki kimsenin umrunda olmaz biz kazanıyor muyuz “evet” nokta.

   3. Kardeş bende bir yıl çalıştım herhangi bir sıkıntı olmadı Allah in izniyle.

   4. Bende araştırıyorum siz bilgi edindiniz mi. Bana da bilgi verirseniz sevinirim

   5. Ben dört yıldır bunlarla birikimim burda değer kazandı inşallah hiç bozmazlar kendilerini RABBİM işlerini daim etsin, hem onlar hemde biz kazanıyoruz şükür.

   6. Merhaba nalan hanim ben diyarbakirliyim neredeyse iki senedir bu arkadaşlarla çalışıyorum, primler bütün düzenli yatiriyorlar benim sıkıntı çektiğim tek şey ana bayilik iadesi 3 ay sonra veriyorlar o arada da aylık primleri yatiriyorlar benim kimseyi met etmek gibi bir derdim yok

 23. Gerçekten bende istiyorum acaba bu yazanlar buranın çalışanı olmasın mi

  1. Bende 2 ay oldu yatırım yaptım para hemen gününde yarıyı size tavsiyem alanyaya gidin yerlerini görün arkadaşım gidip gördü bende ona inanarak yatırım yaptim

  2. Yok çalışanı değiliz ben ta erzurumdan yazıyorum tereddütte haklisin fakat bende kazanıyorum 6 aydır bir sıkıntı çıkmadı inşallah hep böyle gider

 24. Eğer litfen biri bana güven verirse yatırımcı olarak bende katilmak isterim

  1. Bende 2 ay oldu yatırım yaptım 2y oldu Bi sorun yaşamadım bende öce rapbime güvenerek sonra kendi sözlerine güvenerek girdim cok sicak kanlı düzgün insanlar olarak gördüm ve girdim ve yatırım demek biraz risk almak demek inşallah Bi sorun yaşamadan devam ederiz sizde icizden gelen sesi dinleyin ve ilada biriyle görüşmek isterseniz bulunduğunuz şehirden bir yatırımcının olup olmadığını sorun onla görüşmenizi tasfiye ederim

  2. Merhaba Nalan hnm.Ben 65 yaşındayım bu yaştan sonra yalan yanlış konuşmam bana hiçbirşey kazandırmaz,aksine çok deĝer kaybettirir .Dolayısıyle sòyleyeceklerimde tek kelime yanlışlık yotur.Bu firmaya kalbimin sesini dinleyerek ve de 5 param yokken kredi çekerek katıldım. 8 aydır hiç aksaklık yaşamadım.Būtçem rahatladı.Allah Patrondan ve tūm çalışanlarından razı olsun. Bir akrabamıda yònledirdim oda çok memnun, ve de mutlu.Īleriye yönelik yatırımımızı artırmayı dūşùnùyoruz.Īnşallah.Emeĝi geçen her çalışana ayrı ayrı teşekkùrlerimi sunuyorum.Īlgili olmaları bizi gururlandırıyor.Saĝolsun var olsunlar

  3. Ne yaptiniz katıldınız mi cvblarsaniz memnun olurum çünkü bende kararsızım

  4. Kardeş herhangi bir sıkıntı yok inşaallah.bende 2 yıl yakındır yatırım yaptım.. herhangi bir sıkıntı yok çok şükür..

 25. Ben araştırma içindeyim ama yıllardır kazananlar varmış inşallah bizde katılacağız.

 26. Güven duygusu o kadar önemli bir duyguki, insan zorlanıyor ister istemez. Önce Allaha güvendim. Bu insanlarla beni,tamamen bir başkasına nasıl yardımcı olabileceğimi düşünüp, araştırırken, hiç aklımda ve haberimde yokken karşılaştırdı.İnşallah uzun zaman devam etmeyi düşünüyorum.Çalışanlarına çok teşekkür ederim. Allah işlerini, güçlerini rast getirsin.Firmayada hayırlı, bol, bereketli kazançlar nasib etsin.

 27. Bende 2 ayoldu katıldım 2 aydır ödemelerim düzenli bir şekilde geliyor Allah nasip ederse uzun Bi sürede kalmak istiyorum inşallah bakalım

 28. Bende iki ay oldu bu sisteme katıldım şimdilik bi sıkıntı yok İnşallah da olmaz ama bana düzgün insanlar olarak geldiler.Bisorun yaşayacağımız sanmıyorum inşallah uzun Bi sürede devem etmek istiyorum

 29. Ben katılalı 13 ay oldu, hatta kredi çektim bunun için. Şu ana kadar problem yok açıkcası 2 – 3 yıl geçmeden tam olarak güvenebileceğimi sanmıyorum. ama kısmet bir aksilik olması durumunda ben o parayı tekrar kazanırım ama o şirket sahibi, çalışanlar bunun hesabını veremezler. Bu yüzden akışına bıraktım hayırlısı nasip diyelim.

  1. Bende yeni katıldım, memnun kaldıkça burdan yazacağım

 30. Burayı bilmediği için takip edenler var ben 2aydir katıldım õdemeler gününde yatıyor hicbir aksilik yok, çok memnunum böyle devam ederse daha çok yatırım yapmayı düşünüyorum, güvenilir gayrimenkule teşekkürlerimi iletiyorum.

 31. Selam arkadaşlar ben bu şirketi araştırdım bana mantıklı geldi ben de bu gün girdim bakalım ay dolduktan sonra gene yazarım

  1. Ben altıncı ayındayım hiç bir sıkıntı yok inşallah yola devam teşekkürler Güvenilir Gayrimenkul Ailesi.

 32. Bu sabah 8.ci ayımın parasıda yattı. Kaldı 4 ayım.1 seneyi doldurup ana paramın üstüne para eklemeyi bile düşünüyorum. İnşallah hep böyle güzel gider işleri, bizi de mutlu ederler.

 33. Ben de katıldım 3. Ayımdayım şu an için söz verdikleri her şeyi yaptılar şimdilik memnununum…

 34. Merhaba değerli arkadaşlar bende Güvenilir gayrimenkul ailesine hayırlısı ile katıldım, 2 yıl bir görüşmenin sonunda güvenli bir şirket olduğuna inandım zaten zar zor birikim yapabiliyoruz onu da yanlış yerlerde kaybetmek kimse istemez, güvenimi boşa çıkarmadılar inşalalh böyle devam edeceğine gönülden inanıyorum Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin

  1. Merhaba arkadaşlar, başlarda bende cok tedirgin olarak yaklaştım aylar sürdü karar vermem hamdolsun pişman etmediler teşekür ediyorum, güvenilir gayrimenkul le inşallah uzun yıllarda kalmayı düşünüyorum🤗

 35. Arkadaşlar ankarada güvenlik görevlisiyim arkadaşım alanyaya gidip araştırdı güvenip girdi ben de onu 6 ay takip ettim ve karar verip 20 bin tl ile girdim şubatta 12 ayim olacak 60 bin tl olacak özellikle sinem hanıma tesekur ediyorum ikna kabiliyeti süper en iyi çalışan ödülünü hak ediyo kendisiyle konuştukça yatırım yapma hevesim çogalıyor ve başka yatırımcılar bulup bu şirkete katılmayı ikna ediyorum güvenilir gayrı menüyle çok teşekkür ediyorum

 36. Yaklaşık bir yıl oldu güvenilir gayrimenkul şirketiyle çalışalı çok şükür hiç bir sıkıntı çıkmadı elhamdulillah.Temiz dürüst insanlar Rabbim bol kazançlar versin şirketimize ve müşterilerine.

 37. Bende bugün internette gördüğüm ilana göre aradım ilgimi çekti ilan Güvenilir gayrimenkul çalışanı İlknur hanımla tanıştım şirketin işleyişi hakkında bilgiler verdi bana , sonra banada bizleri bir araştır sor acele etme sonra karar ver diyerek aslında bana daha da güven vermiş oldu, hatta az bir miktar parayla başla sonra bizleri şirketi tanıdıkça yatırımını ona göre artırırsın diyerek beni cesaretlendirmiş oldu aslında bende düşünüp kararımı ona göre vereceğim inşallah

 38. Ben Tokatlıyım. Memurum. İlk başta çok tereddütlü davrandım 2 ay araştırdım ve herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Sonunda şirkete dahil oldum. İlk başta bir miktar para yatırdım. Sonra arttırdım. Şu anda aylık ödemelerimi düzenli alıyorum ve 20 ay oldu gireli. tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

 39. Adım Mehmet Men… 1.5 ay kadar önce ev ilanlarına bakarken karşılaştım. Aradım telefon açılmadı. Sonra bana dönüldü ,iş anlatıldı, reddettim. Ama aranmaya, hatırım sorulmayaca devam edildi. Fakat ben hep işi reddettim. Çünkü bu dönemde böyle gelir verecek şirket olabileceğine inanmıyordum. Ayrıca İstanbul’da yaşıyorum. Çok düzgün, çok içten anlatıyorlar ama benim bir kuruş dahi kaybetmeye gücüm olmadığı için düşünmüyordum. Benim üniversiteden bir arkadaşım vardı. Onu aradım Kendisinden şirketi incelemesini isteyecektim Arkadaşım şehir dışında olduğunu, 10 gün sonra döneceğini söyledi. O zaman ararım seni dedim ve telefonu kapattım. O gün veya ertesi gün akşam birden aklıma geldi. Ben bu arkadaşımdan 6, 7 sene öncede bu firmayı araştırmasını istemiştim. Sonra düzgün olmayan bir firma bu kadar sene ayakta duramaz dedim ve ilk yatırımını Eylül 2021 de yaptım. O ayın ödemesini yaptılar.Bugün şirketi görmeye geldim. Şirkette kurumsallık gözlemledim ve yatırımımı yükselttim Keşke 6, 7 sene önce yapsaydım. İnşallah bundan sonrada aynı şekilde yoluna devam eder bu şirket.

 40. Bende katılmak istiyorum Erzincan dan katılan varmı acaba konuşabilirmiyim tam emin degilim

 41. Mülk sahibiyseniz tapunuz nerde? Hssedarların tapusu olmuyor mu ? Gelelim sözleşmeye bunu siz a4 kagdında kendiniz de yazarsınız resmiyeti yok.mühürdeki adrestede boyacı var.sosyal medyadada hçbir hesabı yok ne hkmetse..dahada araştıracagm.

 42. Şikayet varmı diye baktım ve yokmuş buna sevindim ilk yatırımımı bu gün yaptım Allah pişmanlık vermesin gayrimenkul işinizde başarılar dilerim 💯

 43. bana para aklanıyor gibi geldi. 50bin TLye %5… hangi yöntemlerle para kazanılıyor. Memleketimin toprağını yapancılara satarak kazanılıyorsa ki açıklamalardan anladığım bu, vatana ihanet olarak görürüm. AYlık para ödemesi dışında yapılan yatırımlara ilişkin ayrıntılı döküm gönderiliyor mu?

 44. 2.5 yildan beri güvenilir gayrimenkul ailesindenim hiç aksama görmedik, bu ailede olmak bizi mutlu ediyor. Özellikle Sevil Hanım gibi bir danışmanımız varsa bu daha da güzel oluyor. Sevil Hanım konuştukça insana güven veriyor, Şirketin gözbebeği de denebilir. Halime Hanımda dahil olmak üzere Sevil hanımla ikisi iyi bir ekip bence..Başarılar dilerim.

  1. Arkadaşlar bende yeni duydum bu şirketi, aslı astarı nedir bilmiyorum, beni bilgilendirebilir misiniz? çok güvenmiyorum bu işlere..

 45. Selamünaleyküm cümleten ismim Osman Vural antayadan selamlar abiler bende düşünüyorum hatta almanyada ablamgil ve arkadaşlarım bana git araştır diyolar ne yapsam bilemedim kimden bil alabilirim

 46. Bende yatırım yaptım bı sıkıntı yok gayette söylediklerini yapıyorlar valla fazlasını yapıyorlar eksikleri yok teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın